KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3561256
nr 356 1256
Blandteknik
sign. flicka medpalmblad, 88x63
Utrop:
100 kr
måndag 11 april 2005
Signe Persson-Melin (f. 1925)